Спеціальна пропозиція
 • Крем антивіковий для шкіри навколо очей з екстрактом равлика Achatina Fulica

  Екстракт Равлика Achatina fulica (є унікальним джерелом природного еластину, коллагену, алантоїну, гліколевої кислоти). Крем спрямований на поліпшення лімфогемодінамічних  мікроциркуляторних порушень з боку як власне шкіри, так і підшкірно-жирової клітковини параорбітальної області очей; має протизапальну і гідроліпідну дію; сприяє швидкій регенерації клітин шкіри на рівні фібробластів; реструктурує позаклітинний матрикс; підтримує оптимальний зв'язок «нейрон-фібробласт».

  280 ₴
 • Крем антивіковий для шкіри обличчя з екстрактом равлика Achatina Fulica

  Екстракт Равлика Achatina fulica (є унікальним джерелом природного еластину, коллагену, алантоїну, гліколевої кислоти).

  Крем спрямований на збільшення оксигенації (насищення киснем) дерми; сприяння швидкій регенерації клітин шкіри на рівні фібробластів; рееструктурування позаклітинного матриксу; вирівняння епідермальних та дермальних статичних зморшок обличчя  (зморшки носогубні, тривожні,  зморшки гніву, кролячі лапки  і т.д.); протизапальну і гідроліпідну дію; підтримання оптимального зв'язку «нейрон-фібробласт».

  350 ₴
 • Живильний та зволожуючий крем на основі ослиного молока

  Ослине молоко багате природними поживними речовинами (вітамінами (А, В1, В2, В12, С, D, Е), мінералами і мікроелементами (кальцій, магній, фосфор, залізо, цинк), поліненасиченими жирними кислотами (омега-3 і омега-6), білками і амінокислотами, лізоцимом, Alkylglycerol (AKG) який є стимулятором  імунной системи.

  350 ₴
Про нас

Перша українська гомеопатична косметика ТМ «Світлиця» – це жива екологічна лінія догляду за шкірою, яка поєднує інноваційні досягнення сучасної косметології та віковий досвід гомеопатії:

Детальніше
Новинки
  ×
  Виникли запитання? Ми вам зателефонуємо!