З якого віку можна починати користуватися anti-age косметикою? - СвітЛиця
Спеціальна пропозиція
Новини

З якого віку можна починати користуватися anti-age косметикою?

Це найбільш поширене питання наших клієнтів, яке ми чуємо чи не щодня.

Отож, давайте разом розберемося, коли ж можна і, головне, необхідно починати користовуватися косметикою з ліфтинг-ефектом.

Інсує думка, що чим раніше почати користуватися кремами з таким нині популярним слизом равликами, то зморшки потурбують вас не раніше 50 років. Ми хочемо раз і назавжди розвінчати цей міф!

Уявіть, якщо ви хочете пити, а вам пропонують смачну та корисну їжу, ви будете дуже раді? Так і ваша шкіра – у різні періоди вашого життя вона має різні потреби. Тож, замість того щоб боротися зі зморшками, яких в вас ще немає і навіть не передбачається у найближчий час, надавайте шкірі те, що їй дійсно необхідно в даний момент – захищайте від сонця; зволожуйте її та насичуйте користими речовинами; в разі необхідності – боріться з акне та іншими проблемами шкіри. І обов’язково не забувайте про щоденне очищення шкіри (спробуйте Гель для умивання чи Косметичне молочко Флюїд від СвітЛиця).  

Звичайно, не варто забувати про генетику (куди ж без неї?) Саме через цю славнозвісну генетику, немає чіткого віку, з якого необхідно починати користуватися anti-age косметикою. Усе сугубо індивідуально, адже на стан шкіри впливають ще й такі фактори як міміка, звички (куріння, надмірна засмага, недосипання, неправильне харчування), стрес, косметичний догляд. Тому просто подивіться у дзеркало – і як тільки ви помітите перші зморшки хутчіш купуйте антивіковий крем для шкіри навколо очей з екстрактом равлика Achatina Fulica та антивіковий крем для шкіри обличчя з екстрактом равлика Achatina Fulica.

Ми рекомендуємо користуватися антивіковою лінійкою кремів від СвітЛиця з 25 років (вчені довели, що саме в цьому віці з’являються видимі ознаки старіння), адже це:

 • Жива інноваційна лінія догляду за шкірою;
  • 100% натуральні компоненти;
  • Оригінальна рецептура;
  • Екологічні тара та упаковка;
  • Український виробник;
  • Ручна робота

Обирайте натуральну косметику СвітЛиця, ваша шкіра подякує вам!