Про нас - СвітЛиця
Спеціальна пропозиція

Перша українська гомеопатична косметика «СвітЛиця» – це жива екологічна лінія догляду за шкірою, яка поєднує інноваційні досягнення сучасної косметології та віковий досвід гомеопатії.

Всі складові косметики «СвітЛиця» виключно натурального походження отримано від авторитетних західноєвропейських виробників.

Останні досягнення етичної нейрокосметології та біотехнології, визнані у світі використано у якості складових компонентів серії антивікової косметики для догляду за шкірою обличчя та шкірою навколо очей.

Гомеопатичні компоненти косметики «СвітЛиця» виготовляються за правилами др. Швабе – визнаного у світі лідера у світі рослинних компонентів та фітотерапії.

Протягом 40 років два покоління українських лікарів Спіциних працювали над використанням в косметології лікувальних принципів гомеопатії, досягнення у цій галузі стали основою для створення Першої української гомеопатичної косметики «СвітЛиця».

Обмежений обсяг випуску кожної партії ручної роботи та відсутності консервантів і синтетичних складових більшості продуктів Першої української гомеопатичної косметики «СвітЛиця» обмежує термін зберігання до 6 місяців з дня виготовлення, або використання протягом 3-х місяців після першого відкриття (при обов’язковому зберіганні в холодильнику).

Ми єдині на території України використовуємо оригінальну німецьку фармацевтичну тару «GAKO® International GmbH», яка дозволяє завдяки «ефекту шприцу» отримати необхідну кількість крему або рідини без контамінації.

Всі компоненти «СвітЛиця», включно з оригінальними баночками GAKO®, належним чином сертифіковані та не тестуються на тваринах. Тара та упаковка є результатом вторинної переробки пластику та паперу, що допомагає зберігати навколишнє середовище.

Ми висловлюємо окрему подяку відомій художниці Ксенії Волошиній, онучці легендарного Максиміліана Волошина, яка власноруч створила імідж Першої української гомеопатичної косметики «СвітЛиця», що прикрашає наші упаковки.