Секретний інгрідієнт - СвітЛиця
Спеціальна пропозиція
Новини

Секретний інгрідієнт

Вирішили трохи привідкрити завісу таємниці одного особливого компоненту нашої натуральної косметики СвітЛиця – гомеопатичного пропису, до складу якого входить:

Apis mellifica (бджолина отрута) – надактивна біологічна речовина, яке представляє собою «потужну комбінацію ферментів, пептидів і амінокислот». Вже доведено, що вона має антимікробні та антибактеріальні властивості та може використовуватися для очищення, зволоження та заживлення шкіри, а також для боротьби з акне.

При додаванні в крем або маску він викликає скорочення і запускає процеси регенерації, які, в підсумку, і зменшують ознаки фото- і хронологічного старіння шкіри.

Основним компонентом бджолиної отрути є пептид, що складається з 26 амінокислот, які називаються меліттіном. Вони діють як протимікробні та антибактеріальні агенти, що було доведено у відповідних дослідженнях.

Ще один активний компонент бджолиної отрути – гіалуронідаза (загальний вміст від 1 до 3%), активно розширює капіляри, посилює приток крові та готує шкіру для поглинання молекул ззовні.

Нас особливо зацікавила властивість хітозана – його здатність «обманювати» шкіру, змусивши вважати, наче вона вжалина. У відповідь на це, шари фібробластів у дермі активують посилений синтез колагену, і також прискорюють кровообіг: ці два фактори й стають основними причинами омолодження старіючої шкіри. Адже окрім зміцнення структури шкіри за рахунок вироблення колагену, зовнішній видляд поліпчує прискорений кровообіг, який насичує верхні шари дерми киснем.

Ознойомитися з косметичною лінійкою Першої української гомеопатичної косметики