Як правильно доглядати за шкірою обличчя? - СвітЛиця
Спеціальна пропозиція
Новини

Як правильно доглядати за шкірою обличчя?

На зовнішній вигляд шкіри найбільше впливають два фактори: по-перше, те, що ми їмо, і, по-друге, чи отримує наша шкіра достатній догляд.

Якщо з першим Вам допоможе дієтолог, то з другим – СвітЛиця

1.Очищаємо

Вранці та ввечері рекомендуємо умивати обличчя спеціальним Гелем для умивання, ), змивати його необхідно за допомогою прохолодної води, так як вона звужує пори та протидіє лущенню.

Доречно робити скрабування 1-2 рази на тиждень. Скраб є незамінним у боротьбі з відмерлими клітинами шкіри, а також він зменшує виділення шкірного сала в центральній частині обличчя.

Для очищення шкіри навколо очей необхідно застосовувати тільки спеціальні засоби – гель для умивання, косметичне молочко Флюїд та інші. Не можна використовувати засоби, які містять спирт, вони висушують шкіру та роблять ії більш чутливою для зовнішніх подразників.

2. Тонізуємо

Тонізація не менш важлива ніж очищення та зволоження – вона робить шкіру обличчя більш пружньою та гладкою. Використання тоніку може значно підвищити корисність крему, адже крема та основи під макіяж краще лягають саме на гладку шкіру.

Протирайте обличчя кубиками льоду з трав’яних зборів, наприклад, ромашки, липи, м’яти, шавлії (для дуже сухої шкіри краще робити на молоці), це додасть Вашій шкірі свіжості та пружності.

3. Зволожуємо та живимо

Найголовніше – пам’ятати, що зволожуючий крем наноситься тільки на очищену шкіру, в іншому випадку епідерміс не вбере в себе корисні компоненти. Використовуйте, наприклад, Живильний та зволожучий крем на основі ослиного молока за 2 години до сну або вранці за 20 хвилин до нанесення макіяжу (слугує прекрасною основою для макіяжу). Наносити крем необхідно на злегка вологу шкіру, м’якими рухами пальців у напрямку масажних ліній.

Недостатнє зволоження шкіри може призвести до появи передчасних зморшок. Після 25 років природньо зменшується рівень гіалуронової  кислоти, тому шкіра потребує більш ретельного догляду. Рекомендуємо використовувати Крем антивіковий для шкіри обличчя з екстрактом равлика Achatina Fulica та Крем антивіковий для шкіри навколо очей з екстрактом равлика Achatina Fulica.

Екстракт равлика має протизапальну та гідроліпідну дії, здатность стимулювати вироблення еластину фібробластами та збільшує синтез власної гіалуронової кислоти, відновлює біомеханічні властивості шкіри.

Використовуйте інноваційну лінійку Першої української гомеопатичної косметики “СвітЛиця” для догляду за обличчям: https://svit-lytsia.com.ua/produktsiya/

Купуйте натуральне, Ваша шкіра подякує Вам!