Поширені запитання і відповіді на них - СвітЛиця
Спеціальна пропозиція

– Що таке гомеопатія?

Гомеопатія – один з традиційних напрямків в фармакотерапії, витоки якого відносяться до робіт німецького доктора Х.Ф.Ганемана (кінець XVII початок – XIX століть). Класичні принципи гомеопатії передбачають лікування захворювань речовинами, що мають пряме відношення до їх етіології і патогенезу (причин виникнення і стадій розвитку), але в особливо очищеному вигляді і в низькій концентрації. Багато пам’ятають класичний афоризм старійшин гомеопатії: «лікуй подібне подібним». На відміну від фітотерапії (лікування рослинами), в гомеопатії використовуються не тільки трави, а також представники тваринного світу, їх органи та продукти їх обміну речовин, солі, метали, луги, кислоти та ін.

Для того, щоб ці книжкові істини проілюструвати простим прикладом, звернемося до бджолиної отрути. При укусі бджоли з’являються ознаки запальної реакції на чужорідний білок, такі, як набряк, почервоніння, біль, зміна чутливості шкіри та ін., аж до алергічного набряку Квінке. Якщо взяти живу бджолу, правильно зробити гомеопатичний компонент і використовувати його при аналогічних порушеннях шкірного покриву (наприклад – опік, при якому мають місце багато такі ж симптоми, як і при укусі бджоли), то ці небажані прояви гомеопатичний компонент прибирає. Важливо, що для якісного гомеопатичного компонента береться тільки жива бджола в певному районі Закарпатської області, там, де немає великих виробництв і промислових посівів. При цьому бджола для гомеопатичних цілей береться лише в певні дні до активного медоносу.

– Чому косметика називається «гомеопатичною»?

В основі кожного продукту «Першої української гомеопатичної косметики «Світлиця» присутні як натуральні компоненти в активних дозах, так і гомеопатична рецептура, спеціально розроблена з раціонально підібраних інгредієнтів. Поняття «натуральність» не означає обов’язково рослинне походження: тваринний жир або природний мінерал також є на 100% натуральними. Лінійки косметики, які вважаються гомеопатичними, і містять в своїх складах гомеопатичну рецептуру, присутні на ринках ряду європейських країн, наприклад, Німеччини і Франції. Однак в Україні ми першими створили косметику з гомеопатичної рецептурою, чим дуже пишаємося. І це не виключає синергічне доповнення нашої рецептури іншими біологічно активними речовинами в потрібній концентрації: наприклад, екстрактом равлика або молоком ослиці. Навпаки, широко використовуючи класичний і гомеопатичний механізми дії спільно, ми досягаємо бажаного ефекту.

– Що таке «СвітЛиця» і чи коректно перекласти назву лінійки на російську мову, як «світ обличчя»?

При розробці назви ми спиралися на чудове українське слово «світлиця», яке не має аналогів в російській мові. Найближче за значенням російське слово позначає приміщення в господарському будинку – «вітальню», двері якої завжди відкриті для бажаних гостей. Однак справжня українська «світлиця» поняття більш широке, змістовніше та прекрасніше! Так само ви ніколи повноцінно не зможете перекласти на російську мову слово «звитяга», або «наснага», або навіть «кохання» – слова, які так прикрашають саме українську мову! Звичайно, не будемо лукавити, співзвуччя слова «світлиця» прямому перекладу на російську, як «світло, що виходить від обличчя», нами також бралося до уваги.

– Яким чином сертифікована «Перша українська гомеопатична косметика «Світлиця»?

Наші продукти випускаються відповідно до ТУ.У 4765: 2007-40681589, що пройшли експертизу в Державному підприємстві «Укрметртрестстандарт», і зареєстровано Міністерством економіки України. Готова продукція сертифікована Інститутом громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва АМН України. Остаточне вирішення на реалізацію ми отримали від Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів. Лише повна, запропонована законодавством і проведена нами майже річна процедура допуску на ринок, дозволила нам пройти належний контроль якості і розміститися на аптечних полицях, наприклад,  мережі аптек «Доброго дня».

– Чому в «СвітЛиці» використовуються пластикові баночки з «ефектом шприца»? Невже не можна було підібрати щось більш гарне на вигляд?

Нехай зовнішній вигляд запатентованих німецьких баночок «GAKO® International GmbH» нікого не вводить в оману: вони в кілька разів дорожчі дешевих китайських блискучих пляшечок з позолотою))). Тільки наші баночки з «ефектом шприца», які дозволяють отримати потрібну дозу крему або іншого продукту без мікробного забруднення основної маси вмісту, дають можливість залишатися на 100% натуральними, без внесення до складу консервантів, стабілізаторів, емульгаторів, диспергаторів, ароматизаторів, барвників, і будь-яких інший шкідливих для шкіри хімічних речовин! Отримана нами консистенція, яка влаштовує абсолютну більшість жінок, також є наслідком змішування виключно натуральних активних інгредієнтів, натуральної основи і натурального гомеопатичного пропису. Так, за цю натуральність доводиться платити такими відносними незручностями, як обмежений термін придатності, та обов’язкове зберігання в холодильнику. Ми вважаємо, що вказані обмеження виправдані! Давайте на закінчення згадаємо, на яку добу закисало куплене в дитинстві молоко? А на яку зараз? Ми для себе зробили вибір, але залишаємо свою свободу вибору за кожним …

– Чим визначається консистенція і тактильне сприйняття того чи іншого крему?

Почнемо з простої теорії, що будь-який крем – це завжди емульсія накшталт води в олії або, навпаки, олії у воді. При цьому різних текстур у різних виробників може бути близько 20 видів, що зовсім не є визначальним для характеристик продукту. Ми для себе обрали такі значимі параметри, над якими працювали протягом тривалого часу: 1) характеристики поглинання та швидке проникнення в глибокі шари шкіри; 2) жива структура і наявність у складі газонесучих речовин (як при карбокситерапіі); 3) відсутність компонентів, які небажані в окремих випадках (наприклад, важкі олії в антивікових рецептурах). На наш погляд, це забезпечує максимальну відповідність цілям, закладеним в «СвітЛіці».

– Чому для тих чи інших кремів закладено різну вагу вмісту? Виходячи з чого вона підібрана?

Перш за все, ми виходимо не з вагових параметрів продукту, а з об’ємних. Вага на один і той же обсяг може значно варіювати в залежності від текстури. А ось оптимальний обсяг визначався протягом декількох років експериментальним шляхом. З одного боку, крему повинно бути достатньо, щоб забезпечити догляд за шкірою протягом місяця і довше (при грамотному використанні шприц-баночки «GAKO® International GmbH»), з іншого боку – ми не можемо покласти його занадто багато, тому що кожне використання поза холодильником впливає на термін придатності. Нашим же обов’язком є ​​гарантувати корисність використання протягом заявленого нами терміну. Загалом, оптимум – наше кредо.

– Хто головний розробник «СвітЛиці»? З якими думками вона створювалася?

Лікар Микита Анатолійович Спіцин. Йому слово: «Уявіть, що Ви дістали насіння дуже рідкісної рослини і плануєте отримати приємний урожай на своїй ділянці. Але на ділянці бур’ян і не скопана земля. Жіноча шкіра – як земельна ділянка. Поки не відбудуться патофізіологічні зміни, наприклад, запальні процеси, набряклість, зміни мікроциркуляції, порушення водно-електролітного обміну, більшість речовин не пройдуть через трансдермальний бар’єр. Можна використовувати навіть високі концентрації, але це не буде приносити ефект. Перше, що необхідно – це прибрати бур’ян (запальні елементи), удобрити землю (поліпшити мікроциркуляцію, водний і мінеральний обміни), скопати ділянку (поліпшити гідроліпідний і поживний обмін). Це і робить гомеопатичний комплекс в наших рецептурах. Тільки після всього можна садити насіння і чекати бажаний урожай. А бажаний урожай – це Ваша гарна шкіра. Наш урожай – це Ваші посмішки в відображенні дзеркала.

Українська жінка заслуговує на якісний, і при цьому доступний косметичний продукт. Ціна багатьом не дозволяє користуватися косметикою преміум класу. Ми ж працюємо з передовими технологіями і найкращими інгредієнтами. Тільки для ілюстрації: наша антивікова лінійка містить останні розробки нейропептидної косметології. При цьому ціну ми намагаємося утримати доступною.

Ми Вас просимо спілкуватися з нами, ми завжди вислухаєо і вміємо слухати. Радьте, пропонуйте, робіть зауваження. Головне – наш шлях ми хочемо пройти з Вами, намші прекрасні українські Жінки. Все зроблено з любов’ю до Вас!»